Akcesoria z kolekcji Fall in Love Yankee Candle


Jako zakończenie maratonu z Fall in Love chciałbym pokazać Wam jeszcze kilka nowych akcesoriów przygotowanych do tej kolekcji. Są one dostępne w niewielkich ilościach więc trzeba się szybko decydować na zakup. A trzeba przyznać, że są piękne i zwracają na siebie uwagę.

Jako pierwsze prezentuję ewidentnie dedykowane świecy Autumn Glow klosz, kominek i świecznik na votiv. Sugeruję się oczywiście kolorem. Niestety zdjęcie nie oddaje rzeczywistego piękna kominka, gdyż nie widać jest faktury identycznej jak na kloszu. Wszystkie akcesoria mają przezroczysto-złoty wzór który wygląda zjawiskowo po podświetleniu płomieniem który migocząc tworzy niesamowitą ucztę dla oczu. 
Cylindryczny kształt klosza to nowość na rynku i całkiem ciekawa odskocznia od tradycyjnego kształtu klosza. Na pewno sprawdzą się w bardziej nowoczesnych wnętrzach.


Kolejna kolekcja wręcz opływa złotem które jest bardzo modne w tym sezonie jeżeli chodzi o trendy wnętrzarskie. Nie trudno zauważyć co w sklepach króluje. ;) Świeczniki na votiv są identyczne jak te powyżej, Różnią się jedynie kolorem. Klosz i kominek zrobione są ze spękanego szkła i pokryte konturowymi liśćmi które wyglądają bardzo ciekawie. Klosz jest moim faworytem. Dopełnieniem kolekcji jest podstawka z trapezowymi ściankami odchylającymi się na zewnątrz, ze złotymi obramowaniami, a ścianki wypełnione są szybkami. Wnętrze wypełnia lusterko, a spód wykończony jest  czarnym zamszem. Całość opiera się na czterech kulistych nóżkach.


Trzecia z kolekcji to raczej nie jest część Fall in Love, a zimowej serii co widać na pierwszy rzut oka. Zarówno klosz jak i kominek posiadają fakturę pni drzew które wykonane są z polerowanego szkła, a pozostała część jest matowa. Szkło łagodnie przechodzi z ciemno niebiańskiej barwy w białą ku górze. Żałuję, że nie było świecznika na tealighty z tej samej serii, a jest naprawdę zjawiskowi i śni mi się po nocach, a widziałem go w Candle4You w Bydgoszczy. Składa się z dwóch równoległych szklanych ścianek (ok. 20cmx30cm tak na moje kulawe oko) w odległości mniej więcej 10cm, a pomiędzy nimi są trzy stanowiska na tealighty. Szkło oczywiście ma tę samą barwę i strukturę co prezentowane powyżej klosz i kominek. Musi to wyglądać naprawdę magicznie gdy podświetlają go płomienie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości sklepu Pachnąca Wyspa, Manufaktura w Łodzi :)

Instagram: https://www.instagram.com/naswieczniku/
Facebook: facebook.com/naswiecznikublog/
Pachnąca Wyspa: https://www.facebook.com/pachnacawyspamanufakturalodz/?fref=ts


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jesienny Deszcz Doroty Szelągowskiej - Aroma Home

Seaside Woods - Yankee Candle

Dareeek! Czyli świeczka Nivea, która pachnie jak krem Nivea