Mountain Sunrise - Country Candle


Choć do takiej prawdziwej zimy jeszcze daleko to ja już czasami palę zapachy kojarzące się z tym okresem. I ostatnio padło na Mountain Sunrise od Country Candle.

Jest to bardzo mocna i wyrazista kompozycja zapachowa w której na pierwszym planie wybija jodła i mięta z goździkami. Te trzy bardzo mocne nuty przebijają jedna przez drugą tworząc ciepłą aromatyczną mieszankę. Podobny jest do First Snow od Kringle Candle i prawdopodobnie jest to ten sam zapach pod innym szyldem.
[Edit: Nie wiem co mi się w głowie przestawiło, ale Monika z Woskomanii uświadomiła mi, że ten zapach ma identyczne nuty do Snow Capped Fraser z Kringle Candle. Za pomyłkę przepraszam :) ]
Mnie się ten zapach kojarzy z mroźnymi porankami, gdy śnieg trzaska pod stopami, a powietrze gryzie w gardło. Na pewno będzie nie raz pachnieć w moim domu zimą, ale ze względu na bardzo dużą moc chyba będę musiał ją lekko ograniczać. Dla mnie zapach jest piękny, ale może być męczący i nie każdemu przypadnie do gustu. Mnie chyba przekupiła mięta, którą wielbię, ale to już wiecie. :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jesienny Deszcz Doroty Szelągowskiej - Aroma Home

Seaside Woods - Yankee Candle

Dareeek! Czyli świeczka Nivea, która pachnie jak krem Nivea