PREMIERA! Tuscan Vineyard od Yankee Candle

W najbliższym czasie warto zajrzeć do ulubionych sklepów z produktami Yankee Candle, gdyż pojawi się sporo limitowanych nowości! Na przykład votivy w niedostępnych dotąd zapachach i duże słoje w tym między innymi Tuscan Vineyard! Będzie on również dostępny w formie wspomnianego wcześniej votivu, ale w bardzo ograniczonych ilościach, także warto się pospieszyć!


"Jedno z najpiękniejszych wspomnień z podróży do Toskanii : winne krzewy uginające się pod ciężarem soczystych, ciemnych owoców, wśród których słychać subtelne szepty cedru i wanilii."

Nuty głowy: fioletowe winogrona
Nuty serca: czarne wiśnie 
Nuty dolne: wanilia, cedr

Muszę się przyznać, że to już moje drugie spotkanie z tą świecą. Wcześniej kupiłem ją w UK, ale nie spodobała mi się przez ostrą męską perfumową nutę, dość mocno uwydatniająca się na pierwszym planie. Sprzedałem ją nawet nie dając jej szansy.
I to był błąd! Wielki błąd!

Mogę śmiało powiedzieć, że to jedna z najlepszych limitek jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Dla fanów nut owocowych jest to must have. Ja już myślę nad zapasem, a raczej bardziej nad tym gdzie mi dadzą kredyt. ;)

Pewnie niektórzy z Was będą się zastanawiać jaka jest różnica między Vineyard a Tuscan Vineyard? Otóż ten pierwszy to dla mnie typowe polskie kwaskowate winogrona, a te tutaj są bardzo dojrzałe, słodkie i rozgrzane słońcem. Czuję się tak jakbym przechadzał się tą Toskańską winnicą, a w powietrzu unosił się zapach wysuszonej kory winorośli, przy czym zapach nie jest duszący za sprawą słodyczy winogron.

Tak pachnie też dobre słodkie wino gronowe w upalny dzień, a tak się składa, że w swoim ogrodzie latem często siedzę w altanie oplecionej winoroślą chowając się w jej cieniu i obserwując jak zawiązują się pierwsze owoce właśnie z kieliszkiem wspomnianego wcześniej wina.
Moc świecy jest bardzo dobra zarówno w paleniu jak i na sucho. Wystarczy samo otwarcie słoika by móc cieszyć się jej zapachem. :)
Podsumowując: piękny, słodki winogronowy zapach z drewnianym podbiciem. Cudo.

Ten zapach przywołuje lato!

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jesienny Deszcz Doroty Szelągowskiej - Aroma Home

Seaside Woods - Yankee Candle

Dareeek! Czyli świeczka Nivea, która pachnie jak krem Nivea