Lavender Blueberry - Kringle Candle

Póki jeszcze trwa sezon na borówki i lawendę, spieszę do Was z recenzją zeszłorocznej nowości od Kringle Candle, czyli Lavender Blueberry!
Dlaczego tak długo zwlekałem? Powód jest prosty: nie wyrobiłem się czasowo, a zapach... nie do końca jest mój. Ale o tym w poniższej recenzji. :)


Tradycyjnie zaczniemy od zajrzenia do specyfikacji.
Nuty głowy: lawenda, jagody
Nuty serca: kokos
Nuty bazy: kremowa wanilia

Nie będe ukrywał, że świecy nawet nie zapaliłem, a w tym tygodniu jedzie dalej w świat do lepszego domu. Naprawdę rzadko zdarza mi się pisać recenzje bez palenia (chyba, że to unikat, którego żal), ale uważam, że nic na siłę. Zapach ma być przyjemnością!W mojej ocenie Lavender Blueberry jest sztucznym aromatem kojarzącym mi się z jagodową gumą balonową. Taką od której aż kipi od cukru i syntetycznych dodatków. Co ciekawe  wielu moim znajomym ten zapach się podoba, mimo to nie dam się przekonać.
Lawendy nie wyczuwam choć powinna być w górnej warstwie. To samo z kokosem i wanilią - jakby nie istniały. :)

Na plus jest ładna etykieta, ale w zasadzie ciężko mi wskazać jakąkolwiek, która by mi się nie podobała. W tej kwestii Kringle Candle jest nieomylne. 

A może Wy macie lepsze doświadczenia z tym zapachem? Dajcie znać! Chętnie poznam Wasze opinie.!

Komentarze

  1. Mnie się ten zapach bardzo podoba :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Znam wiele osób które go lubią, może i ja się kiedyś przekonam, ale nic na siłę. 😁 Brzydki nie jest, ale nie do końca w moim typie 😉

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jesienny Deszcz Doroty Szelągowskiej - Aroma Home

Seaside Woods - Yankee Candle

Dareeek! Czyli świeczka Nivea, która pachnie jak krem Nivea