Najnowsze zapachy Yankee Candle

Nowosci Yankee Candle

W ostatnim komunikacie prasowym Yankee Candle ujawniło listę nowych produktów, które planują wypuścić na wiosnę i lato 2022 roku. Wygląda na to, że skupią się głównie na zapachach i przedmiotach pomagających w relaksacji lub medytacji.

Nowości Yankee Candle na lato 2022

Świece na lato zostały zainspirowane pięknymi zapachami i widokami, które można znaleźć na własnym podwórku lub na patio w okolicy w ciągu najbliższych kilku miesięcy:

  • Słoneczniki - Bukiet słodkich płatków słonecznika zmieszanych ze świeżymi kroplami rosy, które przypomną Ci o leniwych dniach spędzonych na świeżym powietrzu, chłonąc ciepłe promienie.
  • Ogórkowo-Bazyliowo-Miętowy Cooler - Ten klasyczny koktajl jest teraz dostępny jako świeca do aromaterapii w okresie gorącego LATA (dostępny od 1 czerwca do 31 sierpnia). Ogórkowo-bazyliowo-miętowy cooler Yankee Candle pachnie jak przyjęcie w ogrodzie o zmierzchu, pełne pysznych przekąsek i orzeźwiających napojów podawanych w towarzystwie migoczących w każdym kącie ogników.
  • Olejek zapachowy Pineapple Mojito Cooler pojawił się dokładnie wtedy, kiedy go najbardziej potrzebujemy - aby pomóc nam pokonać te paskudne 100-stopniowe temperatury!!! Wyobraź sobie, że popijasz chłodne ananasowe mojito z ananasów ręcznie rzeźbionych w małe maskotki!

Nowości Yankee Candle na wiosnę 2022

Yankee Candle wypuszcza nowy zestaw produktów na lato 2022. Firma Yankee Candle znana jest z doskonałej mieszanki zapachów, które rozjaśnią każde pomieszczenie, bez względu na porę roku.

Tegoroczna linia obejmuje cztery różne świece, które z pewnością sprawią, że Twój dom poczuje się jak prawdziwy raj.

background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape
background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape