Yankee Candle Ciderhouse duża świeca 623g

Yankee Candle Ciderhouse

Autor @admin | 15-12-22


Jeśli jesteś fanem ciepłych i słodkich nut zapachowych, Yankee Candle Ciderhouse duża świeca 623g jest dla Ciebie idealnym wyborem. Ta wspaniała świeca zapachowa jest wypełniona aromatem mieszanki świeżo wyciśniętego soku jabłkowego i cynamonu, który doskonale nadaje się na każdą porę roku. Yankee Candle Ciderhouse duża świeca 623g jest wykonana z wysokiej jakości wosku sojowego, który daje długotrwały i intensywny zapach.

Jaki jest zapach Yankee Candle Ciderhouse?

Zapach Yankee Candle Ciderhouse to prawdziwa uczta dla zmysłów. Przywołuje wspomnienia długich letnich dni spędzonych w piwnicach z czerwonym jabłkiem. Ten zapach jest pełen świeżych, soczystych jabłek z nutami cynamonu i goździków, które tworzą niezwykle słodki, ale nieprzytłaczający bukiet.

Zapach ten jest idealny na jesienne wieczory, kiedy chcesz się rozgrzać i przywołać miłe wspomnienia. Yankee Candle Ciderhouse ma doskonały aromat, który pozostanie w Twoim domu przez długi czas, a Ty będziesz się cieszyć jego słodko-korzennymi nutami.

Jaki jest żywotność takiej świecy?

Żywotność świecy Yankee Candle Ciderhouse zależy w dużej mierze od tego, jak się nią opiekujesz. Z reguły wymagana jest wymiana wosku co około 120 godzin, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu i dymu.

W zależności od tego, czy świeca jest ustawiona na wentylatorze, czy też nie, może to trwać dłużej lub krócej. Zaleca się, aby co jakiś czas usuwać osady spod świecy, aby przedłużyć jej żywotność.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swoją świecę Yankee Candle Ciderhouse, pamiętaj, aby regularnie odkręcać nakrętkę i usuwać wosk z krawędzi, aby zapobiec jego gromadzeniu się. Pamiętaj też o regularnym usuwaniu sadzy i dymu, który gromadzi się na szczycie. Regularne czyszczenie i konserwacja pomogą Ci wydłużyć żywotność Twojej świecy i cieszyć się jej pięknem przez długi czas.

Komentarze artykułu

background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape background-shape

Ostatnie wpisy do artykułu

Przy wyborze świecy parafinowej należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Na przykład, istnieją różne rodzaje, k

Yankee Candle Mulberry & Fig Delight to aromatyczna świeca zapachowa, która ma długotrwały i bogaty zapach. Je

Świeca zapachowa Yankee Candle Honeycrisp Apple Cider ma w sobie wszystko, czego potrzeba, aby przenieść Cię w

team-bg background-shape background-shape background-shape background-shape